Untitled glog

by MelisDoga
Last updated 4 years ago

Discipline:
No category
Subject:
No topic

Toggle fullscreen Print glog
Untitled glog

https://m.youtube.com/watch?v=PbA63a7H0bo

Peeta Mallark:16 yaşında,sarı saçlı,mavi gözlüdür.Babası fırıncıdır.Hayatı boyunca hiç avlanmamış ve ailesine bakmak durumunda kalmadan,rahat içinde yaşamıştır.Fırıncıda çalışırken sürekli ağır ekmek sepetlerini kaldırdığı için güçlü kollara,pastaları süslediği için de iyi bir kamuflaj yeteneğine sahiptir.İki tane ağabeyi vardır.Açlık oyunlarına seçilince,kimse onun yerine geçmeye gönüllü olmamıştır.Katniss'e aşıktır. 12. Mıntıkada yaşamaktadır.

Kitabın okuyucuya vermek istediği mesaj güçlü kesimin her zaman zayıf kesimi ezmesi ve kullanmasıdır.

Katniss Everdeen:16 yaşında,siyah saçlı,gri gözlüdür.Babası madencidir ve maden kazasında hayatını kaybetmiştir.Babası ölünce ailesini ayakta tutmak için avlanmak,parası olmadığı için değiş tokuş yapmak durumundadır.Annesi babası ölünce hayattan kopmuştur.11 yaşından beri annesine ve kardeşine o bakıyor.Daha sonra açlık oyunlarına kız kardeşi Primrose seçilince,onun yerine açlık oyunlarına katılır.Ok atmakta çok ustadır ve bitkileri tanır. İnsanlara güvenmekte zorluk çeker. Cesur, fedakar, duygusal, temkinli, ileri görüşlü, içine kapanık, sorumluluk sahibi, zorlukları atlatan bir kişiliğe sahiptir. Evi 12. Mıntıkadır.

Katniss Everdeen:16 yaşında,siyah saçlı,gri gözlüdür.Babası madencidir ve maden kazasında hayatını kaybetmiş.Babası ölünce ailesini ayakta tutmak için avlanmak,parası olmadığı için değiş tokuş yapmak durumundadır.Annesi babası ölünce hayattan kopmuştur.11 yaşından beri annesine ve kardeşine o bakıyor.Daha sonra açlık oyunlarına kızkardeşi Primrose seçilince,onun yerine açlık oyunlarına katılır.Ok atmakta çok ustadır ve bitkileri tanır. İnsanlara güvenmekte zorluk çeker.Cesur, fedakar, duygusal, temkinli, ileri görüşlü, içine kapanık, sorumluluk sahibi, zorlukları atlatan bir kişiliğe sahiptir.12. Mıntıkada yaşamaktadır.

Enter text

Kitabın konusu Katniss Everdeen'in kız kardeşi yerine Açlık Oyunları'na gitmesi ve arenada Cato ve ekibine karşı savaşmasıdır ve Capitol'e karşı çıkmasıdır.

Kitabın okuyucuya vermek istediği mesaj güçlü kesimin her zaman zayıf kesimi kullanması veya ezmesidir.

Kitabın okuyucuya vermek istediği mesaj güçlü kesimin her zaman zayıf kesimi kullanması veya ezmesidir.

Kitabın okuyucuya vermek istediği mesaj güçlü kesimin her zaman zayıf kesimi kullanması ve ezmesidir.


Tags

Comments

    There are no comments for this Glog.