Tupac

In Glogpedia

by rrcatherinerr
Last updated 8 years ago

Make a copy Make a copy function allows users to modify and save other users' Glogs.

Discipline:
Arts & Music
Subject:
Music

Toggle fullscreen Print glog
Tupac

Tupac Amaru Shakur (tuntud ka kui 2Pac, Makaveli, või lihtsalt Pac; 16. juuni 1971 – 13. september 1996) oli Ameerika Ühendriikide räppmuusik, näitleja, luuletaja ja sotsiaalaktivist.Ta on Guinessi Rekordiraamatus enimmüüvama räpparina, müües 120 miljonit albumit ülemaailmselt ja 50 miljonit ainuüksi Ameerika Ühendriikides.

Millest on laulud?

16. juuni 1971 - Sündis 26. sept 1994. - Esimene albumyyyy - Event Name 14. veb 1995. - Läks vanglasse7. sept 1996. - Mõrva katse13. sept 1996. - Suri

Enamus Tupaci laule räägivad vägivallarohkes keskkonnas üles kasvamisest ja getos elamisest - sealjuures rassismist, sotsiaalsetest probleemidest ja vahel ka kaasräpparitest. Shakuri tööd tuntakse kui poliitilist, majanduslikku ja rassistlikku võrdsust taotlevat ja vägivalda, uimasteid, alkoholi liigtarvitamist ja seaduserikkumisi elavalt kirjeldavat muusikat.

Arvamus temast hetkel

Paljud fännid, kriitikud ja muusikatööstuse tegelasti tunnistavad teda parimaks räppariks läbi aja.

Surm

7. septembril 1996. aastal sai Tupac viis kuuli drive-by tulistamises Las Vegases Nevadas ja suri kuus päeva hiljem hingamisteede rikke tõttu Las Vegase Ülikooli Meditsiinikeskuses. Tupacil oli 50% võimalus ellu jääda. Kuuendal õhtul oli tal arstide kinnitusel võimalus ellu jääda vaid 13%. Siis otsustas Tupaci ema (Afeni Shakur) Tupaci masinate alt vabastada ja tol õhtul suri Tupac Amaru Shakur. Ta tuhastati Peace Garden kalmistule Stone Mountainis Georgias. Kuid hetkel on hakanud levima erinevad jutud, et Tupac on siiski elus. Arvatakse, et ta võttis eeskuju Machiavellist, kes teeskles oma surma. Paljud kuulsused väidavad (Will Smith) et ta tuleb tagasi aastal 2014.

Tupac Amaru Shakur

Biography

Tähtsaimad aastad

Until The End


Tags

en
hip
hop
rap

Comments

    There are no comments for this Glog.