SmartArt

In Glogpedia

by ilonapugach
Last updated 6 years ago

Discipline:
Science
Subject:
Computer Science
Grade:
5

Toggle fullscreen Print glog
SmartArt

Створення графічного об’єкта SmartArt

Застосування стилю SmartArt до графічного об’єкта SmartArtСтиль SmartArt є поєднанням різноманітних ефектів, наприклад стилю ліній, рельєфу або об’ємних ефектів, які можна застосовувати до фігур в об’єкті SmartArt для створення унікального та професійного вигляду.Клацніть графічний об’єкт SmartArt.На вкладці Конструктор розділу Знаряддя для рисунків SmartArt виберіть у групі Стиль SmartArt потрібний стиль SmartArt.Щоб переглянути інші стилі SmartArt, натисніть кнопку Додатково

Поради Щоб почати роботу з пустого макета, видаліть в області тексту весь текст покажчика місця заповнення (наприклад, [Текст]) або натисніть сполучення клавіш CTRL+A, а потім клавішу DELETE.Щоб змінити розмір усього рисунка SmartArt, клацніть його межу, а потім перетягуйте маркери зміни розміру всередину або назовні, доки не отримаєте потрібний розмір рисунка SmartArt.Якщо на слайді PowerPoint уже є текст, можна перетворити текст слайда на рисунок SmartArt.У програмі PowerPoint можна додати анімацію до рисунка SmartArt, щоб виділити кожну фігуру або кожний рівень структури.

Більшість вмісту, який створюється за допомогою програм системи Microsoft Office 2010, – це текст, хоча використання ілюстрацій покращує розуміння й запам’ятовування та спонукає до дій. Створити професійні ілюстрації може бути складно, особливо якщо ви не професійний дизайнер або не можете собі дозволити звернутися до професійного дизайнера. Якщо ви використовуєте версії Microsoft Office, раніші за Office 2007, то можете витрачати багато часу на роботу із графікою: зведення фігур до одного розміру й вирівнювання, надання тексту належного вигляду та форматування фігур вручну для узгодження зі стилем документа. За допомогою рисунків SmartArt можна створювати ілюстрації дизайнерської якості лише кількома клацаннями мишею.

Рисунок SmartArt – це візуальне відображення інформації, яке можна швидко й легко створити за допомогою одного з багатьох різноманітних макетів, щоб ефективно висловити свою думку або ідеї. Рисунки SmartArt можна створювати у програмах Excel, Outlook, PowerPoint і Word.

Створення рисунка SmartArt і додавання тексту до ньогоНа вкладці Вставлення у групі Зображення виберіть елемент SmartArt.Група «Зображення» на вкладці «Вставлення» у програмі PowerPoint Приклад групи Зображення на вкладці Вставлення у програмі PowerPoint Виберіть у діалоговому вікні Вибір рисунка SmartArt потрібний тип і макет.Введіть текст, виконавши одну з таких дій:Клацніть напис [Текст] в області тексту та введіть потрібний текст.Скопіюйте текст з іншого розташування або програми, клацніть напис [Текст] в області тексту та вставте скопійований текст. Якщо область тексту не відображається, клацніть елемент керування.Елемент керування області тексту

Під час створення рисунка SmartArt пропонується вибрати його тип, наприклад Процес, Структура, Цикл або Зв’язок. Кожний тип рисунка SmartArt містить кілька різних макетів. Після вибору макета ви можете легко змінити макет або тип рисунка SmartArt на інший. Більшість тексту та іншого вмісту, а також кольорів, стилів, ефектів і форматування тексту буде автоматично перенесено до нового макета.


Tags

Comments

    There are no comments for this Glog.