Seoul

In Glogpedia

by atiutiunnyk
Last updated 6 years ago

Discipline:
Social Studies
Subject:
Geography

Toggle fullscreen Print glog
Seoul

Author: Тютюнник Анастасія

Міст Банпо (Banpo)

Tapgol Park - невеликий громадський парк. Там є багато статуй і пам'ятників присвячені різним патріотів і жертвам японської жорстокості. Є ряд барельєф статуї представляють корейських патріотів, Декларація незалежності пам'ятник, і вірш Хан Ен Ун.Також це популярне місце для різноматних демонстрацій.

Сеул є найбільшим містом Південної Кореї і одним з фінансових і культурних центрів Східної Азії. Це місто різких контрастів, протиріч і парадоксів, де найдавніші традиції уживаються з найсучаснішими передовими технологіями.

Культурний центр Сечжон є найбільшим культурним, а також художнім центром Сеула.Площа цього культурного центру становить близько 54 кв. м. Розташовується він в центрі столиці Південної Кореї.

Seoul

Sejong Center

Музичний жанр, який охоплює безліч стилів поп-музики Південної Кореї, включаючи різні напрямки танцювальної музики, електропоп, хіп-хоп і сучасний ритм-енд-блюз.K-pop «йде по лінії змішання стилів, поєднує і спів, і реп, і робить особливий наголос на виступи на сцені і потужні візуальні ефекти».

N Seoul Tower

Tapgol Park

Сеульская вежа «N», що відкрилася для глядачів 15 жовтня 1980, є одним із знаменитих місць, на вершині якої можна насолодитися красивою панорамою Сеула. Висота вежі становить 236.7 м. Сеульская вежа «N», в залежності від пори року або змісту проводяться фестивалів, змінює свій вигляд, завдяки новій встановленою системою підсвічування.На нижньому поверсі розташовується медіа-зона. На 5 поверсі ви знайдете ресторан n.Gril з прекрасною сеулської панорамою, кожні 48 хвилин обертається на 360 градусів

K-Pop


Comments

    There are no comments for this Glog.