proov

by kajaloo
Last updated 10 years ago

Discipline:
No category
Subject:
No topic

Toggle fullscreen Print glog
proov

Seminar 'Sobiv töövahend veebiviidete kogumiseks, haldamiseks ja jagamiseks'

Internet on täis huvitavat ja kasulikku materjali. Kuidas aga hallata neid sadu veebilehti, mida me iga päev külastame? Kuidas kerge vaevaga jagada kogutud veebilinke oma kolleegide ja sõpradega? Kuidas seda teha nii, et kogutud aadressid oleksid mulle kättesaadavad igal pool, sõltumata arvutist?

Tule esmaspäeval 25. aprillil kell 14.30 algavale seminarile ja saa vastus oma küsimustele! Seminar toimub ruumis 021 e-õppe keskuses. Oodatud on nii õppejõud kui üliõpilased!

Sotsiaalsed järjehoidjad võimaldavad seda kõike teha. Seminar tutvustab selliste järjehoidjate olemust, tutvustab ja demonstreerib nende erinevaid võimalusi, plusse ja miinuseid. Lähemalt vaadeldakse järjehoidjaid nimega "Delicious" ja "Diigo". Tegemist on tasuta veebipõhiste töövahenditega. Lisaks veebiviidete haldamisele ja jagamisele, võimaldavad mõned vahendid veel ka teksti selekteerimist, ekraanifoto tegemist veebilehest (või selle osadest), mugavat märkmete tegemise võimalust jms. Samuti tuleb seminaril juttu, kuidas selliseid vahendeid saab õppetöös kasutada.

Vaata Diigot tutvustavat videot!

Vaata Delicioust tutvustavad videot!

Glogster http://www.glogster.com on tasuta veebiteenus, millega haridusasutused võivad luua tasuta elektrooniline plakateid. Keskkond on intuitiivne ja lihtsalt kasutatav.


Tags

Comments

    There are no comments for this Glog.