Interesting Windows

by Barsukova
Last updated 6 years ago

Discipline:
No category
Subject:
No topic
Grade:
9

Toggle fullscreen Print glog
Interesting Windows

Цікаві факти про Microsoft

Всі знають про те, що Microsoft любить давати своїм проектам цікаві кодові імена. Наприклад, Windows Vista називалась Longhorn (що було непогано відображено у логотипі і на офіційних шпалерах бета-версії), а Windows 7 – Vienna. Повний список можна подивитись у Вікіпедії. Дуже цікава табличка

Мало хто знає, що перша (кінець 70х) операційна система від Майкрософт була версією UNIX, яка випускалась під назвою Xenix. А успіх MS-DOS був на десять років пізніше, коли Microsoft придбала у Seattle Computer Products ліцензію на QDOS за смішні гроші – $50 тис.

Перший вірус для Windows називався Winver 1.4

Підрозділ Microsoft під назвою Macintosh Business Unit – найбільший колектив розробників ПЗ для Macintosh, існуючий за межами Apple Inc. Версії офісного пакету для Mac виходять регулярно, до того ж, мають номер версії на “один рік” більший, ніж для PC.:-)

Назва пошуковика Bing походить від гри бінго. Крім змістовного навантаження (“бінго” говорять, коли щось знайшли, або зробили), це слово добре запам’ятовується і легко вимовляється.

Ви не зможете створити теку з назвою “con”. Раджу спробувати також інші зарезервовані в системі імена.Біл Гейтс писав програму для формування розкладу занять для своєї школи. Він передбачив в ній можливості, завдяки яким завжди отримував місце у класах, де більшість студентів були дівчатами:-)


Tags

Comments

    There are no comments for this Glog.