Historia twojej diety

In Glogpedia

by juelienn
Last updated 5 years ago

Discipline:
Science
Subject:
Life Science

Toggle fullscreen Print glog
Historia twojej diety

Dieta - zacznij teraz!

Przepis jest prosty – wystarczy pewne produkty zawrzeć w swojej codziennej diecie, a poprawi się twoje poczucie szczęścia. Czy to możliwe? Odpowiedź brzmi: Tak! Być może dalszy ciąg wzbudzi większą rezerwę, gdyż po pierwsze należy pożegnać się z pieczywem przy większości posiłków, mocną kawą i gotowymi potrawami fast food i z supermarketów. Ale za to na to miejsce zaprosić można czekoladę, parmezan, orzechy brazylijskie i inne smakołyki.

Sposob odzywiania niewatpliwie wplywa na nasz wyglad, kondycje lub samopoczucie. Niejednokrotnie zmiana diety lub samo właczanie do jadlospisu odpowiednich produktow sprawia, ze czujemy sie duzo lepiej. Warto zatem wiedziec, co jesc, aby zawsze tryskac zdrowiem i energia, cieszyc sie szczupla sylwetka, miec lsniace wlosy i piekna cere.

Żyj zdrowo

Jaka dieta ?

· Jedz 4-6 mniejszych posiłków dziennie, bogatych w składniki odżywcze, zamiast trzech większych posiłków.· Wybieraj żywność z różnych grup pożywienia, zwracaj szczególnie uwagę na te, które są świeże.· Kiedy napełniasz talerz, staraj się dostarczyć około dwóch trzecich przyjmowanych kalorii z węglowodanów, a około jedną trzecią z białka. Nie martw się, tłuszcze się same o siebie zatroszczą.· Podziel ilość białka, jaka jest ci potrzebna danego dnia na liczbę posiłków, które spożywasz i upewnij się, że konsumujesz co najmniej taką ilość w każdym z tych posiłków.

Podstawy zywienia

Sredni czas zycia w Polsce wynosi 73 lata. Przez pierwsze 12 lat najprawdopodobniej nie myslimy o dietach-cudach, a byc moze nawet nie wiemy czym one sa. Przez ostatnie 13 lat na diety nie mamy nawet sily. Zostaje 48 lat. Wiekszosc z tego czasu nam sie po prostu nie chce, a celem mojej prezentacji, jest to, zeby wszystkim sie ZACHCIAŁO! Mamy zbyt malo czasu, zeby go tracic na niezdrowy tryb zycia, meczenie sie z niepotrzebnymi kilogramami i czucie sie zle w swojej skorze. Przestan zostawiac wszystko na ostatnia chwile i walcz o bycie piekna! Korzystaj z zycia i patrz, jak wszyscy zazdroszcza ci figury!

Video

Zacznij juz teraz!

Historia twojej diety

Rodzaje dietDieta kleikowaDieta płynna IIDieta płynna IDieta papkowaDieta bogatopotasowaDieta niskosodowaDieta niskocholesterolowaDieta bezglutenowaDieta bogatoresztkowaDieta łatwo strawnaDieta ubogotłuszczowaDieta bogatobiałkowaDieta ubogobiałkowaDieta bogatoenergetycznaDieta ubogoenergetyczna


Comments

    There are no comments for this Glog.