Draugyste

by etika1
Last updated 10 years ago

Discipline:
No category
Subject:
No topic

Toggle fullscreen Print glog
Draugyste

Draugystė

Po šeimos tikriausiai didžiausią įtaką mūsų gyvenime turi draugystė. Jei šeimos mes negalime pasirinkti, tai draugus, atvirkščiai, renkamės patys. Draugų įtaka gali būti juntama mūsų aprangoje, mūsų pasaulėvaizdyje. Ji gali lemti, kokią muziką mes mėgstame, mūsų interesus, netgi mūsų kalbėjimo būdą. Iš tiesų draugai gali smarkiai paveikti, o kartais netgi pakeisti mūsų nuomonę, nuostatas, požiūrį į gyvenimą.

KUO MUS TRAUKIA KAI KURIE ŽMONĖS?

Panašūs pomėgiai, interesai,Skirtingi pomėgiai ir interesai,Panaši į mūsų kito žmogaus prigimtis,Nepanaši, išskirtinė, ypatinga kito prigimtis, Patraukli, maloni, įdomi išvaizda,

Stipri, įdomi kito asmenybė,Aplinkybės, kuriose atsidūrę patyrėme kito pagalbą, Aplinkybės kuriose mes buvome reikalingi kitam.

NERAŠYTOS DRAUGYSTĖS Nerašytos draugystės taisyklės

Dalintis naujienomis apie savo laimėjimus ir patirtį.Teikti emocinę paramą (suprasti, užjausti, palaikyti).Savo noru teikti materialinę pagalbą.Grąžinti skolas ir atlyginti už paslaugas.Stengtis, kad draugui būtų malonu su tavimi.Tikėti ir pasitikėti kitu.Ginti draugą už akių.Nekritikuoti draugo santykių su kitais ir nepavyduliauti.Nekritikuoti draugo nei viešai, nei už akių.Saugoti patikėtas paslaptis.Nepamokslauti ir neįkyrėti draugui.Gerbti draugo vidinį pasaulį ir autonomiją.

DRAUGYSTĖS IŠIRIMO PRIEŽASTYS :Fizinis atsiskyrimas Naujų draugų atsiradimasSumažėjęs senų draugų patrauklumasTrukumai draugystėje dėl mylimojo (-osios) atsiradimo ar vedybų.Todėl galima manyti, kad draugystės išlaikymui svarbūs priešingi dalykai :Fizinio atsiskyrimo nebuvimasIštikimybėToliau mėgti savo draugusIšlaikyti tokį gyvenimo stilių, kuris leistų palaikyti draugystę.


Tags

Comments

    There are no comments for this Glog.