Кофеїновий міф

In Glogpedia

by 5daffe4386c2a5daffe4389e3b
Last updated 2 years ago

Discipline:
Health & Fitness
Subject:
Health
Grade:
6,7,8,9

Toggle fullscreen Print glog
Кофеїновий міф

Кофеїновий міф

Кава має більше 100 різновидів сортів, але арабіка і робуста це два найбільш часто вживаних виду кави, які складають практично всю міжнародну кавову промисловість. Зерна арабіки і робусти - це два різновиди кавових бобів зі своїми унікальними якостями і призначенням. Загальні відмінності пов'язані з смаковими характеристиками, умовами, при яких вирощують зерна, і вартістю.

Арабіка походить від оригінальних кавових рослин, які відкрили в Ефіопії. З плодів цих кущів виготовляють витончену, м'яку, ароматну каву, яка є дорожчою і становить приблизно 70% усього світового виробництва. Робуста має дещо гіркіший присмак і вдвічі більший вміст кофеїну. Ці зерна здебільшого використовують у сумішах (блендах) та для розчинної кави. Їх вирощують в Центральній та Західній Африці, деяких регіонах Південно-Східної Азії, зокрема в Індонезії та В'єтнамі, а також у Бразилії.

Зерна, з яких ви робите каву - це насправді обсмажені насінини з фрукта, який називають кавова вишня. Якщо таку вишеньку розкусити, всередині ви знайдете дві сплюснуті кісточки-насінини. Близько 5% світової кави,  містять овальне зерно, яке називають "піберрі"-англійською peaberry, "горохова ягода", оскільки ззовні насінина схожа на горошину. Іспанською такі зерна називають "караколільо" ("маленький равлик").


Comments

    There are no comments for this Glog.