Timeline

by 58db852b92c5d58db852ba13ad
Last updated 3 years ago

Discipline:
No category
Subject:
No topic

Toggle fullscreen Print glog
Timeline

бамбуковий ліс

Популярність цього місця пов’язана не лише з дивовижною красою, а й з незвичайним заспокійливим впливом, який чинить цей ліс. Цей вид дерев у поєднанні з вітром, що прогулюється між стовбурами, які піднімаються увись, утворює віддалене подібність музики, що викликає у японців почуття гармонії і заспокоєння. Саме тому уряд Японії вніс звуки бамбукового лісу в сотню охоронюваних народних пам’яток.

Звук вітру в бамбуковому лісі Саган було визнаний одним зі ста дивовижних звуків, що асоціюються у людей по всьому світу насамперед із Японією. Ще в 1870-х роках, коли Едісон шукав хороший бамбук, щоб використати як матеріал для своєї лампи, губернатор Кіото рекомендував йому два джерела, серед яких був і Саган. Але Едісон вибрав інше місце бамбуковий ліс Саган.

Бамбуковий ліс Саган (Sagano Bamboo Forest), також відомий як бамбуковий гай Саган, є мальовничою алеєю, що нараховує тисячі бамбукових дерев, які здіймаються високо вгору. Одна з найдивовижніших природних пам’яток Японії знаходиться на західній околиці міста Кіото в парку Арашіяма, неподалік від дзен-буддистського храму Тенрі-джі, який входить до списку Всесвітньої спадщини.


Tags

Comments

    There are no comments for this Glog.