Glog thumbnail

To view Glogster properly,
use the Flash Plug-in. If your system is not playing correctly, download a new plug-in.

Glog text

Japonija

Suši - pagal japonų tradiciją paruošti žuvies patiekalai.

Bonsų medeliai

Fudži - Japonijos simbolis Fudži ugnikalnis - aukščiausia Japonijos viršūnė (3776m). Šis ugnikalnis laikomas šalies simboliu. Idealios kūgio formos viršūnę beveik ištisus metus dengia sniegas. Auštant ar temstant rožine šviesa užlietas kalnas primena fantastinį miražą.Kasmet daugybė piligrimų kopuia įugnikalnio viršūnę ir taip pagerbia kalną bei dievus.

Japonų išradimas Viešbutis - kapsulė Joje galima išsimiegoti pigiau nei gerame viešbutyje. Šia paslauga dažniausiai naudojasi verslininkai, atvykę į trumpas komandiruotes.

Dirbtinė sala - japonų išeitis Tankiai gyvenamose pakrantėse beveik neįmanoma rasti laisvos vietos naujoms pramonės įmonėms, miesto rajonams plėsti, oro uostams, pramogų parkams statyti. Išradingi japonai jau prieš kelis dešimtmečius sekliose įlankose pradėjo platinti pakrantes ir formuoti dirbtines salas. Iki šiol iš jūros atkovota apie 1000km² teritorijos.

Japonijoje itin populiarus geležinkelių transportas. Kadangi juo naudojasi daug žmonių, traukiniai važiuoja dažnai ir dideliu greičiu. Šalyje kursuoja vienas iš moderniausių ir greičiausių traukinių pasaulyje - Shinkansen.

Japonijoje populiariausia sporto šaka - sumo. Imtynėse du pusnuogiai galiūnai stengiasi sugriebti vienas kitam už plataus diržo. Laimi tas, kuris išmeta varžovą iš kovos lauko arba pargriauna. Sunkūs, iš pažiūros nerangūs sumo kovotojai žaibiškai gali sugriebti priešininką ir per kelias sekundes pasiekti pergalę.

Glog thumbnail

Youtube videos on Glog

Densha de Go! Shinkansen - 500 Series

Densha de Go! Shinkansen - 500 Series

Tags:japan, train, 電車, densha, densya, 新幹線, shinkansen, ps2, playstation, taito

Densha de Go! Shinkansen - 500 Series

Tags:japan, train, 電車, densha, densya, 新幹線, shinkansen, ps2, playstation, taito

Images on Glog

Click on the thumbnail to see original image.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image